WRC Forum

WRC to Rorum o hakach bugach i innych ulatwieniach w grze.

Ogłoszenie

Bardzo proszę o odwiedzanie naszego forum wrc.pun.pl Dziękuję wszystkim co oddali jakiś Konkretny Post.

#1 2009-04-22 19:58:29

islandia18

Administrator

1841477
Call me!
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 30
Punktów :   
WWW

Zbieranie literek.

Co poniektózi niewiedzą o co chodzi w tym evencie więc napisałem prosze:

Co można wygrać w nowym evencie?

Do wygrania jest 5 różnych broni na 1 dzień: AW50f, TMP9, L85A1, HK69, Glock.

Jak je zdobyć?

Bronie zdobywa się poprzez zbieranie literek do napisu "Warrock". Po każdej grze dostajesz literki, na CQC 1, na BG 2, na UO 2.

Zebrałem wszystkie literki oprócz "c". Jak ją zdobyć?

Literkę "c" zdobywa się najtrudniej. Możesz ją zdobyć wszędzie ,na każdej mapie. Trzeba tylko cierpliwości.

Wylosowałem HK69, ale nie mogę jej używać, o co chodzi?
HK69 może być używana tylko na 5 slocie, więc jeśli nie masz premium nici z broni.

Jak długo będzie trwać event?

Event prawdopodobnie będzie trwać do końca kwietnia.

Jak mogę uaktywnić bronie?

Po zebraniu wszystkich literek, dostaniesz stosowną informacje po skończeniu gry. Broń znajdziesz w Item Shopie.

Czy mogę zbierać literki kilka razy?
Tak, gdy uzbierasz wszystkie, możesz je zbierać od nowa. Uwaga! Jeśli zmienisz serwer lub wylogujesz się literki znikną i będziesz musiał zbierać je od nowa.

Gdzie mogę sprawdzić jakie mam literki?

Pod koniec gry, gdzie ukazują się, która drużyna wygrała itp. na górze widnieje napis "Warrock". Na niebiesko świecą się litery, które już zebrałeś.

Proszę o 5* jeśli pomogło.


___________________________________________________________________

Offline

 
Jeśli znasz fajna grę i w nią grasz, a nie mamy jej na Forum napisz do FORUM "Prośby".

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-mod.pun.pl www.waleczniwojownicy.pun.pl www.duel0masters.pun.pl www.fifa11.pun.pl www.promesito.pun.pl